Spray Bottle
Prominent & Leading Manufacturer from Gandhinagar, we offer plastic fine mist spray bottle, 20 mm spray bottle white, 200 ml oil spray bottles, hand sanitizer plastic bottle 50 ml and 24 mm pet spray bottle.
Plastic Fine Mist Spray Bottle
Approx. Price: Rs 8 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
| Usage and Applications | Perfumes and Fragrances, Hair Care, Hand Sanitizers |
| Use For Storage | Fine Mist |
| Brand | Adeshwar |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all services is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 10 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 20 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| neck size | 20 mm NECK SIZE |
| material | hdp |
| application | cosmetic use |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all Products is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 6 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| Use For Storage | Oils |
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Cap Size | 24 mm |
| Cap Type | Spray Pump |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all services is widely appreciated by our clients.
Hand Sanitizer Plastic Bottle 50 Ml
Approx. Price: Rs 4 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Brand | Keepet |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Transparent |
| Usage | Hand Sanitizer Storage |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all services is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 6 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| Price Variance | Product price depend on Raw Material |
| Food Grade | Yes |
| Brand | Kee Pet |
| Size | 24 MM |
We are engaged in offering to our clients. Our range of all services is widely appreciated by our clients.